Privaatsus

Isikuandmete töötlemine

1) Z500.ee veebikeskkond kasutab “küpsiseid” (Cookies), et pakkuda kasutajale paremat kasutusmugavust. Kui te ei soovi, et teie andmeid kasutataks, võite “küpsised” oma veebibrauseris keelata.

2) Z500.ee veebikeskkond teeb kliendipoolse vormi täitmisel päringu kliendi IP-aadressile. IP-aadress salvestatakse Z500.ee E-kirjade serverisse.

3) Tarbija annab Z500.ee veebikeskkonda andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

4) Z500.ee veebikeskkonnal on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

5) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

6) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku Z500.ee veebikeskkonnas vormi täitmisel.

7) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Z500.ee veebikeskkonnal ligipääs.