Teie nimi

E-kiri

Teema

Sõnum

Z500 FinEst OÜ

Z500 on projekteerimis- ja projektijuhtimis-ettevõte, mis on spetsialiseerunud kaasaegsete hoonete projekteerimisele. Ettevõtte peamine missioon on luua kasutajasõbralikke ja ökonoomseid eramuid.

Üldandmed

Juriidiline nimi: Z500 FinEst
Reg. kood: 12845122
KMKR: EE101821764
A/a LHV: EE687700771001646873

Kontaktandmed

Esindused
Tartu: Kastani 42-2, Tartu – (+372) 5663 6672
Tallinn: Vae 2, Laagri – (+372) 5344 7514
Klienditugi
info@z500.ee
(+372) 5663 6672
Ärikliendid: info@z500.ee
Erakliendid: sales@z500.ee

Litsentsid

Majandustegevusteate number: EEP003722
Tegevusala: Projekteerimine

Z500 Eesti meeskond

Õpi meid tundma. Me pingutame, et meie koostöö oleks kõrgeimal võimalikul tasemel. Me oleme suured entusiastid ja pakume teile igakülgset tuge.

Arhitektid ja projekteerijad

Eve Tanneberg

Projekteerija

eve.tanneberg@z500.ee | (+372) 5669 2481

Triin Haagen

Projekteerija

triin.haagen@z500.ee | (+372) 5391 2032

Raivo Vahar (AB Tava)

Arhitekt

raivo@abtava.ee | (+372) 5817 1894

Siim Talts (AB Tava)

Arhitekt

siim@abtava.ee | (+372) 5280 210

Müük ja klienditugi

Argo Põder

Müügidirektor

argo.poder@z500.ee | (+372) 5344 7514

Juhtimine

Martti Mäger

Tegevdirektor

martti.mager@z500.ee | (+372) 5663 6672

Helen Loo

Juhiabi

helen.loo@z500.ee | (+372) 5555 9744

Hannes Mäger

Partnersuhete juht

hannes.mager@z500.ee | (+372) 5084 772

Ehitus

Randar Zäuram (Extra Ehitus)

Ehitus – Tartu

info@extraehitus.ee | (+372) 5561 1796

Ervin Saaremägi

Ehitus – Tallinn

ervin@thermomaja.ee | (+372) 5627 0920